Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARIN ÜZERİNE UZANMAK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kedivelisi
Eski sevgilimin en yakın arkadaşıyla kendimi yazlıktaki plajda gördüm aramızda 5-6 metre mesafe vardı ve sürekli göz göze geliyorduk ne yaptığıma sürekli bakıyordu en sonunda kendimi aynı plajda taştan bir duvara tırmanırken gördüm bir şeyi tepesinden almaya çalışıyordum bir yandan da düşmemeye çabalıyordum çünkü hiç tekin bir duvar değildi aynı zamanda arkadaşı ben duvardeyken hala izliyordu beni, sonunda almaya çalıştığım şeyi aldım bu arada yüzünde küçük gülümsemeler anımsıyorum arkadaşının
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duvar, ulaşılamaz insanları ya da hedefleri simgeler. Bir amaç için ulaşılmaz gördüğünüz bir hedefe yönelecek ve istediğinizi elde edeceksiniz. Eski sevgilinizin arkadaşı sadece bir sembol. Mesela onun ismiden birisi, bu çabalar esnasında size hayran olabilir ya da böyle birinin dikkatini çekebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA