Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARDAN GEÇEN BİRİ İLE KONUŞMAK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eltik
Dedemlerin eski evindeyim evde bir adam dolaniyor ama bana pis pis bakarak duvarlardan geçebiliyor ben rahatsiz oluyorum ve evdekilere söylüyorum o sırada baska bir adam beliriyor kibarca benle konusmayabaslior ama gözü hep evin saginda solunda birsey arar gibi buna kızıyorum senin derdin belli diyorum ve kendimide guvene almak icin gidip sokak kapisini açıyorum disari çıkıyorum ve hirsiz var diye bagriyorum etrafta evin diger tarafindan kaçıyor adam bunun üzerine
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkıp, bir hayalin içine girmişsiniz. Bir nedenden dedenizin ailesini kıskanan birinin ruhu ile karşılaşmış olmalısınız. Ara boyutta tüm hayaller anında tezahür eder ve ölüler o boyutta sınırsız güçlere sahiptirler. Bu kişi yakında bir zamanda ölmüş olmalı. Hala maddi alemle ilgili şeyler düşünüyor. Sizin yolunuz tesadüfen onun hayallerine düşmemiştir. O kişi, ailenizi düşünerek bir çekim alanı yaratmıştır ve siz de o çekim alanına girmişsiniz. Dediklerimi daha iyi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak, çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA