Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVARDA DELİK AÇILMASI

14.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nihat izleyici
Rüyamda uykudan uyanıyorum.eşimin dayısı misafirliğe gelmiş.kalkıyorum lavaboya gidiyorum bi bakıyorum musluk gürül gürül akıyor fakat musluk hortumu duvarda delik oluştuğu için sabit değil sağa doğru düşüyor.musluğu tutup delikten baktım içi yapımda olan kaba inşaat ev içi görüyorum.acaba dışardan geçsem evin içine.deliği kapatabilir miyim diyorum.O arada inşaatcılar gelip duvara bir kapıyı çiviyle çakıp onarmaya çalışıyorlar.ben hayır öyle olmaz diyip engelliyorum.İyi hisle uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duvarda delik açılması.. Bir gelir sizi mutlu edecek ama aynı zamanda da evde bir soruna neden olacak. Konuyla, dayının bir ilgisi olabilir ya da en azından haberler onunla ilgili gelişmeler sırasında ortaya çıkabilir. Evdeki bu sorunu siz çözmeye çalışacaksınız ve başkalarının çözümlerini beğenmeyeceksiniz. Çünkü bir çözüm, bir girişimin önünü kapatabilir. İçinden çıkılması zor bir durum ama eminim siz bunu çözeceksinizdir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA