Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DUVAR GETİRMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mm
Rüyamda eskiden hoşlandığım erkek eskiden yaşadığım eve elinde bavul ile gelip ben geldim diyordu.Ben de uykumdan uyanıp aa niye haber vermedin diyordum mahçuptum o da olsun insanlık hali diyordu.Sonra duvarı gösterip bu sizin sanırım ben de getirdim diyordu.Ben de bakıyordum çöp sanıyordum sonra duvardakinin yapışkan büyük siyah bir sıvı olduğunu gördüm.Sonra ikizimin yanına gidiyordum neden haber vermedin diyordum o da onun kalmasını istemediğini söylüyordu.Odama geri dönüyordum oda uyuyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiden hoşlandığınız erkek bir sembol olmalı. Hala onunla görüşmüyorsanız tabi. Bu rüya sizin hoşlandığınız ya da hoşlanacağınız birinin size meyledeceğini haber veriyor ama bu erkeğin ruhuna ulaşmanız imkansız. Üstelik ulaşmaya çalıştıkça korkunç bir çirkinlik farkedeceksiniz. İkizinizin öngörülerine itibar edin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA