Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DUVAKLI KÖPEK GÖRMEK

25.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seda
Rüya arkadaşımın istiare rüyası,evlilik hakkında.Rüyada evin banyosuna giriyor bir arkadaşıyla.İkisinin de üstünde beyaz kıyafetler var ve banyo bembeyaz tertemiz.Banyoda çamaşır makinesinin üstünde krem rengi bir köpek var ve köpeğin kafasında çarşafımsı kumaştan kırışık ve kısa bir duvak var.Uslu uslu duruyor.Sonra arkadaşım ve onun arkadaşı çok hararetli olmayan bir şekilde tartışıyorlar.Rüya bu kadar fakat arkadaşım çocuktan istiareden önce hoşlanmıyordu şimdi daha olumlu bakıyor.teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri "çocuk" kim? Rüyayı her zaman görenin yazmasını tercih ediyorum. Başkalarının rüyalarını bana yazmazsanız sevinirim, kendileri yazsınlar. Sadece köpek kısmını yorumlayayım. Arkadaşınızın yakın bir arkadaşı, ondan çok önce gelin olacak. İstiare rüyaları ile ilgili yorumlarımı, arama bölümünü kullanarak okuyun lütfen. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA