Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜŞMANLA GÜLMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kıvırcık
Rüyamda gerçek hatta benim arkamdan konuşan ve kendisinden nefret ettiğim kişiyi gördüm.Benle o aynı ortamdaydık ve sürekli aynı şeye beraber gülüyoruz.Etrafımızdakiler gülmemize sinirleniyorlar ve bana şu soruyu sordular bu beraber güldüğün kim.Bende onun adını söyler söylemez sevmediğim bir insan ve düşmanım olduğunu anlayıp yaptığımdan utanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhsal boyutta kin. nefret, düşmanlık yoktur. Çünkü ego bedene ait bir kalkandır. Siz düşmanınızla ruhsal boyutta bir aileden bile olabilirsiniz. Bizler dünyaya gelirken aynı ruh ailesinden insanlarla bir arada doğarız ve birbirimize öğretmen oluruz. Bu dünya ruhun bilenmesi ve bazı şeyleri yaşaması içindir. Aynı ruh ailesinden ruhlar birbirlerine hayatın derslerini vermek için kontratlar yapar, kaderlerini seçerler. Siz de düşmanınızla böyle bir kontrat yapmış olabilirsiniz. Ancak rüya içinde bilinciniz devreye girince onunla gülüp eğlenmekten utanç duymuşsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA