Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜNYADA KAOS OLMASI

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Omer
Kıyamet değildi ama kıyamet gibiydi dünyanın durduğunu istediğimiz zaman gece ve gündüze geçebiliyorduk insanların bi yerlere kaçtığını tankların uçakların bi yerleri vurmasını ve insanların öldüklerini gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ara boyuta çıkmışsınız anlaşılan. Astral seyahat dediğimiz bi fenomen var. Ruhun bedenden kısmi ayrılarak gezinmesine ve bazen de boyut değiştirmesine verilen addır. Bu eylem sırasında ruh ara boyuta çıkarsa hem kendi hayallerinin hem de oradaki yeni ölmüş ruhların garip hayallerinin içinde yer alır. Ara boyut bir hiç'liktir ancak hayallerden oluşan mekanlar ve sahneler vardır. Gece ve gündüze ani geçişler o bölge içinde sık yaşanan bir durumdur. Diğer gördükleriniz de yine hayallerin oluşturduğu görünümler. Ruhlar vu bölgede genellikle kaos, ölüm ve acı dolu sahnelerin içinde yer alırlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA