Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÜĞÜNE GİTMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elif
Rüyamda dayımın kızının düğünü varmış genç oğlumla bir arabayla gidiyoruz başımda siyah şal var başımda, şal açılmış saçlarım çıkmış, saçlarımı uzun ve güzel görüyorum arabadan iniyoruz dayımın bahçesi kalabalık dayım, kalabalıkta oturuyor düğün oluyormuş sonra ben yine siyah bonemi ve siyah şalımı başıma güzel bağlıyorum bakıyorum küs, ablamda kalabalık içinde benim yanımda oturuyor ablam sigara, çıkarıyor bir kendine bir tanede bana veriyor ablamın sigarasında filtresinde kara leke vardı sonra geline altın almak için oğlumla kuyumcuya gidiyoruz ama altın aldığımı görmüyorum.Not:gerçek hayatta evliyim ve başım bağlı. Gerçek hayatta sigara içmiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile içinde bir araya gelmenizi gerektirecek gelişmeler olacak. Bu gelişmeler size kendinizi iyi hissettirecek. Ablanız da bu durumdan zevk alıyormuş gibi davranacak ama aslında onun sorunları var. Bu gelişmeler parayla ilgili olabilir ve oğlunuz size nasıl davranmanız gerektiğine dair akıl verecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA