Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÖVME YAPTIRMAK

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bisu
Merhabalar,rüyamda hoşlandığım kişiyi gördüm birlikte bi yere oturmaya gidicekmişiz ama ben takside telefonumu unutuyorum aksilikler çıkıyor ama o yine de beni bekliyordu üstüne beyaz bi şey giymişti,bölük pörçük hatırlıyorum ben bi şeye üzülmüşüm o da benim omzumdan öpüyordu omzumu sıvazlıyor.baska bi rüya daha gördüm koluma dövme yaptırmışım siyah klasik bi çiçekli dövmeydi gül'dü sanırım.dövme bütün sağ kolumu kaplıyordu dövmeyi yaptırdıgımdan haberim yoktu nasıl çıkartırım diye düşünüyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sağ kol manevi gücü temsil eder. Sağ kola yapılan dövme ruhun manevi yönden acılar çektiğinin işaretidir. Belki bu yaşamınızda belki de önceki yaşamlarınızda sizi sarsacak duygusal olaylar yaşamış olmalısınız. Sevdiğinize ulaşamamanız uyanık yaşamınızda ona yakınlaşma çabanızın bir sembolü. Bilinçaltınız size, seni bekleyecek, sakin ol diyor. Ancak bu rüya haberci değil ne yazık ki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA