Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DÖNME DOLAPTAN DÜŞMEK

02.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen baris
Merhabalar. Dün rüyamda net olarak tayyip erdogani gördüm. Kendisi eşi ile birlikte Rusya da lunapartkta dönme dolaba bindi ve en yükseğe çıkınca dolap düştü ve ikisi de öldü. Ben tayyip erdogana kalp masaji yaptim ama hayata döndüremedim. Bu yaptigim masaji videoya aldilar. Eve geldigimde ise kalp masajimdan dolayi erdogani benim öldürdüğümü iddia edip suçladilar. Bu arada ben almanyaya yeni geldim. Bu ruyamin yorumu nedir ? Yardimci olursaniz sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dönme dolap, devri devrandır. Yani birinin yaşadığı süreci temsil eder. En üste çıkış kariyerde en üst noktadır. Ancak dönme dolap her zaman aldatıcı bir durumu da içerir. Düşmek, bu dönemin kapanmasını ama ani ve sıkıntılı bir olayla kapanmasını simgeliyor. Ölüm, yeni bir hayatı temsil eder. Belki de bu rüya ülkemizle ilgilidir ve bir sürecin kapanmasını ve yeni bir sürecin başlamasını temsil ediyordur. Başka bir açıdan sizin hayatınızı göz önüne alırsak Cumhurbaşkanı ve eşi sizin ülkenizdir. Almanya'ya yeni gittiğinize göre bir daha ülkenize geri dönmeyi çok isteyecek ama dönemeyecek olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA