Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOMATES YETİŞTİRMEK

19.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugbiş ırmak
Hayırlı cumalar annem rüyasında bir deniz kenarında 2 katlı ev gormus bu ev erkek kardeşiminmis evdeymisiz ben kızımı getirmisim anneme çocuk kusuyor bunu yıkayın demişim annemde banyoya almış kizkardesimle birlikte kızıma banyo yaptırmışlar.banyoda yabancı erkekler gormus annem hemen ustunu giyinmiş etek bluz giymiş.ben ve gelinimiz denize yüzmeye gitmisiz bu sırada.sonra torbalar dolusu komur gormus evde yan tarafında da birsuru domates gormus su dokmus bolca domates komurun ordan çıksın diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Domates yetiştirmek.. Ailede bazı hastalık haberleri alınabilir. Bunlarla ilgilenmek durumunda kalacaksınız Daha doğrusu anneniz ilgilenecek. Neyse ki ailecek sizin sorununuz yok. Özellikle erkek kardeşiniz ferahlama yaşayacak. Anneniz sadece evdeki huzura nazar değmesinden korkacak. Sıkıntıların arasında gelişen, büyüyen, nazaran etkilenebilecek kısmetler var. Bunları siz bilin ama başkalarına söylemeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA