Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOLUNAYA YÜRÜMEK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Duyduy
Merhaba, dua edip uyudugum gece rüyamda yükselen büyük ve uzun bir yolda bir çok insanla birlikte yürüyordum. Annem ve kızım yanimdaydi. kızım 8 yaşında ama 4 , 5 yaşlarındaydi ruyada.Yolun ucunda kocaman kırmızıya yakın dolunay vardı.Annem gitmem gerekli diye ayrıldı. Ne olduğunu anlamadım mecbur yürüdüm. Sonra eşim arayip iki deniz birlesmis.Deniz diğer denizin üstüne çıkmış, o yüzden böyle dedi. Güya göç varmış kızımın elini tutup yürüdüm.çok meraktayim hemen yazarmisiniz. çok teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderiniz sizi bilmediğiniz bir yola sürüklüyor, aslında kızınızın o yaşlarda olduğu bir dönemde başlayan bir süreç bu. İmkansız olanlar gerçekleşecek. Annenizden ayrı düşebilirsiniz, bir süre sonra. Ancak hedef çok güzel; dolunay her zaman umudu, umutla birlikte gelen mutluluğu simgeler. Zaten sizin bu duruma müdahale etme şansınız yok, siz çok uzun yıllar kızınızın yanında olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA