Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DOLUNAY GÖRMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen DayDreamer
Merhaba, rüyamda koskoca böyle sanki çok yakındaymışçasına ay görünümünde bir güneş vardı ve denizin arkasında batıyordu yani daha doğrusu fiziki olarak aya benziyordu fakat etrafına turuncu ışıklar saçarak ve batma hareketini gösterdiğine göre zihnim 'demek ki bu güneştir' dedi.Ama bu bir rüya olduğundan ve içi gri gibi olduğundan beynim onu ay olarak çizdi. Ben de fotoğrafını çekmeye çabalıyordum tam o anı yakalayamadım.Battığında 'cup' diye ses geldi.Oldukça ilginçti ve görüntü olarak güzeldi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dolunayla güneş arasındaki gökcismi büyük umutları, şansı, sevgiyi ve mutluluğu simgeler. Demek ki size çok yaklaşmış böyle bir şans var. Ancak acele edip şansı yakalayamazsanız elinizden kaçıp gidecek. Belki sonrasında sadece "tüh" diyebileceksiniz. Rüya size hızlı davranmanız gerektiğini söylüyor. Eğer yakalayamazsanız umutlar suya düşecek çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA