Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DOLU YAĞMASI

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ilayda
Rüyamda kapalı bir spor salonundaydım.Birden bire şiddetli şimşek sesleri,yağmur sesi duymaya başladım.Tuhaftır spor salonunun üstü kapalı olmasına rağmen içeriye dolu yağmaya başlardı.Birden insanlar çığlık atmaya başladılar.Hepimiz koşarak başka bir binaya gidiyorduk.Bir ağaç yanmaya başladı.Yanımdakilere itfaiyeyi aramalıyız dedim.Yanan ağaca yakın bir yerde bir telefon vardı.Oraya doğru gitmeye başladık.Tam telefonla itfaiyeyi arayacaktım ki yangın birden söndü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dolu yağması.. Spor salonu, geniş bir çevreyi etkileyecek bazı olayları temsil ediyor. Dolu, her durumda ani, sıkıntılı ve sarsıcı olayları temsil eder. Özellikle de bir aile bundan çok etkilenecek ama bir çok kişi korkuya kapılacak. Neyse ki kısa süren bir etki bu. Biraz sabırlı olun ve kendinizi kaptırmadan durumun geçmesini bekleyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA