Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DOLMUŞA BİNMEK

20.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hazalcan
Merhaba.Bir dolmuşun ön koltuğunda oturuyordm.Aramın açık olduğu bir erkek arkadaşımda arkada oturuyordu. şoför kapalı bir kadındı ve dolmuşu sürerken kitaptan dua okuyordu.Kadına araç kullanırken lütfen okumayın kaza yaparsınz dedim.Yanımda o arkadaş ve tanımadığım bir adamla dolmuştan indik.İstanbul'un tarihi bir yeriydi ve durduğumuz yer taşlardan örülmüş düzlük yüksek biryerdi.Üçümüz oradan inmekiçin merdiven aradık ve ben merdiveni buldum indik.O arkadşmla çocukların olduğu bir yere geldik.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dolmuşa binmek.. İnançlarla ilgili ya da inançlarla idare edilen ve liderliğini bir kadının yaptığı, bir ekibe katılmışsınız ya da katılacaksınız. Ancak bu tip birisinin idaresi ya da grubun inanç biçimi hoşunuza gitmeyecek ve oradan ayrılacaksınız. İstanbul'da yaşamıyorsanız belki de bu grubu sadece bu şehre yerleşebilmek için kullanacak olabilirsiniz. Sonrasında kendinizi güvene alma çabanız olacak. Ve bunu da kendi çabanızla temin edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA