Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOKTORLA KONUŞMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Rüyamda,6 yıl önce vefateden agbimi gördüm benim bir doktor arkadaşımla konuşuyorlardı doktor arkadaşım diyorki Karadenizin suları çok tuzlu olur,beni ameliyat eden doktorda o sudan kullandı o sudan birara alsam diyor.sonra ben bir ofis gibi yerde dosyalara bakıyorum içinde benim 4-5 tane vesikalık resmim var bazıları vesikalık gibi degil yandan filan çekilmiş sadece 1 tanesini dosyaya koyup digerlerini yırtıyorum.osırada birkaçadam bizim yeni evin asansörünü faaliyete geçmesi için gelmişler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Doktor arkadaşınız ameliyat mı oldu? O kısmı anlayamadım ama bir sağlık sorunu varsa bu durumla ilgili acı verici haberler alınabilir. Bu doktora ait değilse belki bir yakınınıza ait sağlık sorunlarıdır. Vesikalık resimler ve dosya, iş başvurusunun kabulu anlamına gelebilir. Ya da başka bir başvuru kabul edilecektir. Yaşam standartlarınızı yükseltmek için harekete geçeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA