Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞUM SAATİNİ BEKLEMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen esin
Rüyamda kendimi yatağımda otururken buluyorum hamileyim ve küçük bir karnım var.Daha sonra birden doğum vaktım yaklaşıyor ancak doğumu yapabilmem için yatağın yanında bir ebe var ve elindeki bir cisimi çevirerek doğum saatimin gelmesini yaklaştırıyormuş.Doğum yaklaşırken endişeleniyor ve yatağın başucundaki bir adamın elini tutarak ondan destek alıyordum. Siyah paltolu genç biriydi ancak bakmama rağmen yüzünü göremiyordum. 20 yasında bekar bir kızım hayatımda kimse yok. çok teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biz yeterince derin uyku halinde bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın önemli anılarına ulaşabiliriz. Bu rüya sizin önceki yaşamlarınızdan birine ait önemli bir anı olabilir. Anılar genellikle ölüm anına yakın zamanları içerirler. Ve siz bu doğum esnasında yaşamınızı yitirmiş olabilirsiniz. Başka bir yorum ile bu rüya, ruhunuzun bir gelişmeyi beklediğini ve sıkıntıda olduğunu haber veriyor da olabilir. Ruhsal boyutta, ilahi rehberler size destek oluyor ve sıkıntınızı azaltmaya çalışıyorlar sanırım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA