Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DOĞACAK BEBEĞİ İŞARETLİ GÖRMEK

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen principia
Merhaba eşim hamile nasip olursa 2017 nisan da bir oğlumuz olacak. Rüyamda ise oğlumuz doğmuş hastahanedeyim fakat oğlumun sol gözü etrafında kahverengi bir leke var, kafası biraz büyük ve el parmakları dört tane. Onu hem sevdim hem cok üzüldüm: Bu ne anlama gelmekte acaba, yorum yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Doğacak bebeği işaretli görmek.. İşaretli bebekler özeldir. Özeldir derken sakın yanlış anlamayın, bebeğiniz özürlü doğacak demiyorum. Onlar özel ruhları taşıyan bedenlerdir. İşaretli gelirler dünyaya ve madde aleminde özel görevlidirler. Görevini ve geleceğini bilemem. Ama bebeğinizin özel bir ruh taşıdığını bilmelisiniz. Dört parmak, yücelik mertebesinde en üstten bir alt kademede olduğunu işaret ediyor. Onun dünyaya son bedenlenişidir bu. Ve mutlaka özel bir amaçla geliyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA