Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DİZİ KESMEK

04.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nesli
Merhaba ben rüyamda dizimi bıçak ile kesiyorum hiç acı hissetmiyorum ve çok normal bi şeymiş gibi davranıyorum. Amaçsızca. Ve dizimi ikiye ayırdığımda elimde kalan parçada dizideki iltihaplanmış bölgeyi görüyorum ne kadar iğrenç diye düşünüp dizimi tekrar eski haline getirmeye çalışıyorum yapmayın ca panikleyip ben ne yaptım diye düşünüyorum. Sanki bi kumandayı kırmak kadar normal ama sonra eski haline getirememenin verdiği panik duygusundan farklı değildi. Bi anlamı var mıdır? Çok teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diz, dayanma, ilerleyebilme gücü, ağırlıkları kaldırabilme potansiyelidir. Belli ki kendi enerjinizi kendiniz kesiyorsunuz. Hayatta en büyük engel kendinizsiniz. Belki çok ağır yükler taşıdınız, iltihap ondandır. Ancak yine de yapamam dememelisiniz, denemeden yapıp yapamayacağınızı bilemezsiniz çünkü. Böyle giderse eski gücünüzü toplamanız çok zor olabilir, söyleyeyim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA