Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞLERİN DÖKÜLMESİ

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Pearl87
Rüyamda üst çenemin sağ en arkadaki 3 dişim güya çürük ve sallanmaya başlayıp elime düştü.O kadar üzüldüm ki, geri yerine takamazlar mı diye düşünürken üstüne birde elimde kendi kendilerine parçalandılar. Derin bir hüzün sardı beni.İş yerinde müdürlerimin karşısında bu sebepten ağladım güya ama gözümden yaş gelmedi,sustum.Onlar ne oldu diye sordular,söyledim.Çok oralı olmadılar, kendi hallerinde sohbet edip gülüşüyorlardı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Manevi yaralarınız var sizin. Uzun zamandır açığa vuramadığınız rahatsız edici şeyler. Bir nedenle ağzınızdan dökülüverecek ve aslında söylediklerinizden sonra sorunların o kadar da önemli olmadığını anlayacaksınız. Bazen içimize attığımız şeyler bizi yaralar durur. Çözüm anlatmaktır. Anlatılan sorunlar bizden uzaklaşan kötü enerjiler demektir. Söylendiklerinde rahatsızlık verici olsalar da uzun vadede insanı rahatlatırlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA