Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİŞLERİN DÖKÜLMESİ

25.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zbs
Erkek arkadaşımın ailesinin evindeydim erkek arkadasim işten geldi ama benim yüzüme bile bakmadı daha sonra girdi eve baktım kolunda dövme var bana sormadan yaptırdığı için kızdım sonra bi kızla konuştugunu gordum ağlayarak yanına gittim ama dönüp yattı sonra ne halin varsa gor dedim biktım senin bu hallerinden dedi daha sonra en yakın arkadasimla gelinlik bakmaya gittik arkadaşım denerken dislerim avucuma döküldü ama hiç kanamadi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dişlerin dökülmesi.. Erkek arkadaşınızın size söylemediği bazı sıkıntıları var ve siz bunları hissediyorsunuz. Ancak sizinle pek bir şey paylaşmıyor, kendini gizliyor ve sonra da sizi suçluyor. Açık açık konuşmadığınız için de siz, onun hayatında başkası var sanıyorsunuz. Evlilikle ilgili düşlerinizi ve erkek arkadaşınızla ilgili sıkıntılarınızı bir arkadaşınıza anlatacaksınız. Bunu sitemsizce yapacaksınız. Belki bu sizi rahatlatabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA