Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİNİ MEKANDA UYGUNSUZ DAVRANIŞLAR GÖRMEK

14.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sultan
Rüyada camideyim başıma beyaz tülbent sarı uzun etek giyiyorum namaza hazırlanıyorum cemaat kalabalık namaza durmuş tam o sırada camiye bir hristiyan metalcilere benzeyen bir grup baskın yapıyorlar duvara pankart asıyorlar bütün cemaat dağılıyor namaz kılamıyorlar cami boşalıyor sadece kūs, olduğum annemle ablamı görüyorum ablamın elinde bebek arabası güya torunuymuş, oturuyorum siyah çarşaflı tanımadığım bir kadın yanıma geliyor beni çok sevdiğini söylūyor annem kadına diyorki nerden kızımı tanıyorsun kadın diyorki, biz onunla her yere ve eve beraber gidiyoruz diyor, ve gidiyor, iyi bir kadına benziyordu kadın. bir grup, kadın dans etmeye başladılar kadınların belden aşağısı çıplaktı cinsel organları gözüküyordu cinsel organlarını tutup dans ediyorlardı erkeklerle sevişiyorlardı bunlar iyice azmışlardı caminin bir bölmesinde, bir bakır çiğ et imam hayvan kesmiş ama kaçarken etler kalmış etlerin üstü kararmaya başlamış alalım eve getirelim dedim ama sonra alırken görmedim not
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya inançlarınızla ilgili. Siz pek çok insanı günahkar olarak görüyorsunuz ve özellikle de inandığınız dini engellemeye çalıştıklarını düşündüklerinizi. Aslında dini içinizde değil de dışınızda yaşıyorsunuz. İçinizde yaşasanız başkalarının etkilerine, yaptıklarına, karşı gelişlerine aldırmazsınız. İnanç içsel olduğunda içteki çatışmaları siler. Şöyle düşünürsünüz; yaratılan herkesin bir görevi var, insanlar kaderlerinde yazılmayan şeyleri yapamazlar. Siyah çarşaflı kadın sizin dini referansınız. Rüyanın sonu ilginç. Çiğ et günahkarlıktır. İmamın çiğ et ile uğraşması size bir uyarı. Yani inanç önderleriniz bile günah işleyebilir diyor rüyanız. Üstelik siz bile onlara uyabilirsiniz, aklınızdan geçebilir. Dünya üzerindeki hayat bir senaryodur. Oyuncular bizleriz. Bir şeyler öğrenmeye geliyoruz bu hayata. Başkalarının günahları ile ilginizi kesin, siz kendi vicdanınızı odağınıza alın yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA