Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DİLDEN İĞNE ÇIKARTMAK

21.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen şeyda
Rüyamda dilimde küçüklü büyüklü yorgan iğnesi iplikle dilime tutturulmuş.akrabam olan kadına gidip dilimdeki iğneleri makasla kesip çıkar diyorum çıkarmıyor sonra akrabam olan kadının kızına çıkar makasla kesip diyorum oda çıkarmıyor.kendim gidip büyük makas buluyorum dilime iplikle tutturulmuş iğneleri kesip çıkarıyorum. boynumun dışındada dikilmiş şekilde yuvarlak yuvarlak iplikler oluyor onlarıda doktora çıkarttırrım diyorum.yorumunuz için şimdiden teşekkürler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok acı sözler canınızı yakmış ve derin izler bırakmış. Herkes biliyor, herkes görüyor yaşadıklarınızı ama kimse size yardım etmiyor. Kendi söküğünüzü kendiniz dikmelisiniz. Hayat size acımasız olabilir, siz cesaretli olmalısınız. Radikal kararlar verme zamanı. İçinizde acı veren herkesi kesip atabilirsiniz, bunu yaparsanız çok rahatlayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA