Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DEVLET KAPISINDA BEKLEMEK

21.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kahin
Rüyamda moralim bozuk bir şekilde bir mekanda bir grup insanla oturuyorum mekanda alkol alanlar var ama ben ve gruptakiler alkol almıyorlar grupta bayan genç alımlı güzel bana kahve falı bakıyor fakat yarım kalıyor et yemeği yemeğe gidiyoruz sulu iyi pişmiş bir et yemeği yiyorum sonra kendi evime doğru koşarak ilerliyorum 2 katlı beyaz merdivenleri olan bir evdeyim 3 erkek 1 bayan evde oturuyorlar erkek işten ayrılmış onunla birlikte beyaz kağıtla devlet kapısında bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğlenceyle geçmiş ama boşa da gitmemiş bir hayatınız var. Hep geleceğinizi merak etmişsiniz. Siz şanslı bir insansınız, maddi zorluk çekmemişsiniz en azından. Şimdi önünüze yeni bir şans kapısı açılacak. Bu rüya devlet ile ilgili bir sıra bekleme dönemini işaret ediyor. Atama ya da işe alınma için beklentiye girebilirsiniz. Bu kısmeti size bir erkek haber verecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA