Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN ALTINDA YUMURTALARA BAKMAK

21.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kumralkedi
Rüyamda denizin dibinde yumurtalarım in olduğunu görüyorum. Şu an tüp bebek aşamasındayım. Bebek olurmu acaba diye düşünüyorum. Bir ara kıyıya geliyorum. Deniz yükselmeye başlayınca telaslaniyorum. Dibe gidip çantamı almalıyım, içinde cüzdanım, nüfus kağıdım var diyorum. Yüzerek yumurtalarımin ve cüzdanımın olduğu yere gidip tekrar dalıyorum dibe. Yarı açık minubus gibi bir arabanın içinde duruyorlarmis. Durumun olumlu olup olmayacağı zamana bağlıymis.Sizce bu bir bilinç altı rüyasımi?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Denizin altında yumurtalara bakmak.. Deniz, bazı rüyalarda kadın rahmini ve bebeğe hazırlığı temsil eder. Bebek, suyun içinde gelişir çünkü. Cüzdan, paradır. Tüp bebeğe yatırım yapmışsınız ve yumurtalarınızı önemsiyorsunuz şu aşamada. Evet bu bir bilinçaltı rüyası ama ben size, bedeninizin hamileliğe hazırlandığını söyleyebilirim. Bir aksilik olmaz umarım. Bedenin istekleri önemlidir, hamile kalmak istiyor bedeniniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA