Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN ALTINDA DEĞERLİ ŞEYLER BULMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Carmen Ca
Merhabalar.. Rüyamda denize girmek için arkadaşlarımla geziyorduk. Çok güzel bir deniz bulduk, bulduğumuz denizin kenarında yaşayan insanlara denize girip giremeyeceğimizi soruyordum. Denizin çok derin, dalgalı olduğunu, Karadeniz'e bağlandığını, genelde gemilerin geçtiğini ve başka yerden suya girmemizi söylediler. Başka bir yere giderken o denizin dibinde bir sürü mezarlık, mezar taşı, değerli eşyalar olduğunu gördüm. Mezar taşları yabancı insanlara aitti, okuyamadım isimlerini. Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Deniz, kaderde var olan şeyleri temsil eder. Bazen, kendimizi kadere teslim ederiz, bazen de boğuşuruz. Rüyanız size sakin kalmanızı tavsiye ediyor. Kaostan uzak durun, maceraya atılanların yanında olmayın, kendinizi riske atmayın. Eğer bunu yaparsanız hayat sizi ödüllendirecek. Hem bir miras, hem de çevresel şanslar elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA