Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZİN ALTINDA BİR ŞEHİR OLMASI

23.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tugba can
Slm kahin arkadaşımın rüyasını yorumlarmısınız lütfen.rüyasında bişeyden kaçıyormuş yakalanmamak için saçını sarıya boyamış ama boyadan dolayı saçı yanmış elini saçına bir atıyor top top saç elinde kalıyor avuçla.tüm saçı dökülmüyor kalan saçıda civciv sarısı gibi oluyormuş.ordan kaçıyor ve denize atlıyor denizin altı bir şehirmiş deniz çok berrakmış dalgasız içindeki şehir odalar görünüyormuş hatta bir odaya atlamış.hayırdır inşallah yorumlarmısınız tşk kolay gelsin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sorun ve ardından gelen kararsızlık, ne yapacağını bilmeme hali ve bunlara dayanan bir depresyon ya da büyük üzüntü söz konusu. Belki de arkadaşınız bunu yaşamıştır. Sonra kurtulmak için kadere teslimiyet. Belki de kadere teslim olması için uyarı rüyasıdır bu. Eğer bunu yaparsa bambaşka ve mükemmel bir hayat onu bekliyor olacak. Sakinlik, huzur, dinginlik, ruhsal rahatlama söz konusu olacak. Bazen hayat bize dur der, dur ve sakinleş. Çevrene bak, elinden bir şey gelmiyorsa kadere, inançla teslim ol. Bu dünyanın yüzü kötü ise tersini denemekten ne çıkar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA