Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZE ULAŞAMAMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavii
Merhaba Kahin hanim.rüyamda bilmediğim bir yerde uzaktan denizi görüyorum.çok güzel bir deniz.denizin olduğu yere gitmek istiyorum ve arabaya biniyorum.arabayi kendim kullanıyorum.Oraya hangi yoldan gitmem gerektiğini bilmiyorum.arabayi sürüyorum güzel bir şekilde.bir yere variyorum ama gördüğüm o güzel denizi değil nehiri görüyorum.Nehir olan yere gelmisim.Evime dönmek istiyorum ve yola çıkıyorum geriye dönüp baktığımda o denizi tekrar görüyorm.Denizin olduğu yere gitmek istesem de gitmiyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderinizde bir güzellik var. Ruhunuz bunu biliyor ama daha sizin o güzelliği elde etme zamanınız gelmemiş. Bir karar veriyor ve hayatınıza huzuru katacağınıza inanıyorsunuz. Rüya henüz o yetkinliğe ulaşmadığınızı söylüyor bize. Belki yaşamanız gereken başka şeyler vardır önce. Ancak eninde sonunda o, huzurlu zamana ulaşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA