Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZE MARUL EKMEK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ceren oguz
Rüyamda,ben,erkek kardeşim ve eşi temiz bir denizde yüzüyoruz,denizin bir yerinde çukurluk var,kumlar görünüyor bende oraya marul ekmeye çalışıyorum.sonra yüzmeye devam ediyoruz, kıyıya dogru yüzerken yanımda üstü brandayla kapatılmış sayısız çok uzun ve büyük gemiler kıyıya kadar yanyana dizilmiş duruyorlar.kıyıya ulaşyoruz orda benim evim varmış,kardeşim diyorkiiçim yandı yiyecek nevar diyor bende buzdolabında sarı erik tadı güzelve mandalina veriyorum.kıyıda pazar kurulmuş ordan al diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Denize marul ekmek.. Siz ailenin değerlerini koruyan ve onları yüceltmeye, değerlendirmeye çalışan birisiniz. Bunun için elinizden ne gelirse yapıyorsunuz. Ama kardeşiniz öyle değil. O sizin koruduklarınızdan faydalanıyor sadece. Ancak siz de bundan şikayet etmiyorsunuz. Siz iyi anlaşan bir ailesiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA