Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DENİZ KAPLUMBAĞASI GÖRMEK

19.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dirty Dancer
Merhaba, rüyamda yatağımın kenarında deniz kıyısı vardı, yani su birikintisi de değildi çünkü bunu fark ettiğimde kafamı eğip baktım ve benim baktığımı gören kaplumbağa sudan çıkıp yatağımın kenarına tırmanmaya başladı ve onu elime aldım, onun dışında suda deniz yıldızı ve irili ufaklı birkaç kaplumbağa daha vardı. Sonra şaşırıp bunu aileme göstermek için elime gelen orta büyüklükteli kaplumbağayı alıp onların odasına gittim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazı karşılaşmalar kaderdir. Bu karşılaşmalarda tanıdığımız insanlar bizim kaderimize etki ederler, bazı şeyleri yaşamamızı sağlarlar. Yatak çevresindeki su kaderi temsil ediyor. Ve kaplumbağa, olgun, bilgili ve kültürlü insanları. Bunlardan biri sizin hayatınıza dokunacak. Yeni birisi ile tanışacak ve onu ailenizin içine alacaksınız. Bekar bir genç kız için bu rüya, olgun bir erkekle evlenmeyi temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA