Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA DELİK KAZAK GİYMEK

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fly
Ben moralimi cok bozan bir rüya gördum.Güya bir türk sipiker bana sorular soruyor ben cevaplarini bilmiyorum.Sonra Ben bir konusma yapmissim üzerimdd kirmizi bir kazak var kol kismi birte kalpimin oldu yerde delik olmus.Is arkadaslarim arkamda konusuyor delik kazakla gelmis diye rezil oluyorum. Ustum basim kokuyor diye tanimadigim biri is yerinde bana kötü bakiyor.ben bir senedir is hayatimda memunun daha önce baya zorlandim is bulmakta.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz başarısızlık korkusu yaşıyorsunuz. İşinizdeki pozisyonunuza layık olamamaktan, arkanızdan konuşulmasından, rezil olmaktan, insanlara kötü intibalar bırakmaktan korkuyorsunuz. Sadece bir nedenle zor duruma düşmüş olsaydınız rüya belki haberci olurdu ama bu şekli ile sadece korkularınızın yansıması. Merak edecek bir şey yok; eminim sevilen birisiniz, siz kendinize güvenin yeter. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA