Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DEFTER GÖRMEK

09.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen triumph
Kahin selam rüyamda bir binaya girip merdivenleri çıkmaya başlıyorum. Çıkarken kesilmiş ve yüzülmüş tüm koyun görüyorum. Bir toplantıya katılıyorum. Önümde güzel bir defter var. Sayfaları karıştırırken tek kalemle çizilmiş, güzel güneş ve benzeri şekiller içeren resimler görüyorum. Sonra toplantıda sorulan bir sorunun cevabını defterde aldığım notlarda, başka bir sayfada görüyorum. Soruyu cevaplıyorum. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bir girişimde görecekleriniz hoşunuza gitmeyebilir. Ya da siz olayı kısmetli görebilirsiniz ancak bu doğru değil. Aksine bu işte pek çok sorun ve günah var. Şimdilik bu hissettiklerinizi bir kenara bırakacak ve bu girişimin hayatınızda açacağı değişime odaklanacaksınız. Hayal ettiğiniz şeylere kavuşmak için bir şans gibi algılıyorsunuz ve elinizden geleni yapacaksınız. Ama olumsuzlukları sakın aklınızdan çıkartmayın. Bu bir uyarı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA