Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DARBE OLMASI

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lera
Dedemlerin evine yakın başka mahallede az bir topluluk halay çekiyor ve bende kuzenimle halay çekiyorum daha sonra bir kargaşa oluyor ve herkes dağılıyor ben kuzenim erkek kardeşi üst mahallede olan bize ait gecekonduya gidiyoruz ancak gecekondu yenilenmiş ve villa olmuş bizde şaşırıyoruz saklanmamız lazım kuzenim anahtarın yerini biliyormusun diyor bende ilk defa görsemde o evin yeni halini anahtarı hemen buluyorum içeriye giriyoruz karanlıkta oturuyoruz bir ara balkona çıkıyoruz... darbe olmuş tüm halk sokakta. abd askerleri mahalleyi işgal etmiş biz mahalleye yaklaşmak istiyoruz ama üzerimize ateş ediyorlar kız kuzenim yaralanıyor erkek kardeşi yardım ediyor ve oradan uzaklaşıp tekrar bizim eve geri geliyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşam koşullarınızda iyi yönde değişim var ancak toplumsal sorunlar, devletle ve dış politika ile ilgili konular sıkıntı duymanıza neden olacak. Sosyal çevrenizde birlikte hareket eden insanlar göreceksiniz. Ve bunun yanında sorunlardan etkilenen bireyler olacak. Bunlardan biri de kuzeniniz olabilir. Bu rüya ülkedeki iç karışıklığı temsil ediyor. Ancak son dönemde ülkemizde meydana gelen ve ABD'nin de müdahil olduğu bazı sorunlardan etkilenmiş de olabilirsiniz diye düşünüyorum. Ve umarım da öyledir de rüya yaşanacak kötü gelişmeleri haber vermiyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA