Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA DALGA GELMESİ

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlayda Ç
Rüyamda kamp alanindaydik.Bulunduğumuz yerin bi tarafi karlı,bi tarafı deniz,bi tarafı da yemyeşil ağaçlıktı.Hoşlandığım çocuk da sahile doğru oturuyordu yanina gidip konuşuyorum.Gerçek hayatta evli olmamasina rağmen "eşim" diye söz ediyordu birinden.Sonra dalga ayağıma kadar geldi,giderek boyu arttı ve en sonunda dalgalardan kaçarken uyandım.Anlamı nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bir yanınız yalnızlık çekiyor ama siz mutlu birisiniz aslında. Sadece ilişkilerle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz ama bunlar da biraz kadersel şeyler. Sizinle olamayacak insanlarla ilgileniyorsunuz mesela. Hoşlandığınız çocuğun kaderinde bir başkası var. Aslında siz bunu hissediyorsunuz ama konduramıyorsunuz sanırım. Yakında gelişmeler sizin geri atmanıza neden olacak. O kişiden size fayda yok, onu düşünmeyi bırakmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA