Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CÜZDANI KAYBETMEK

29.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Annemle babam yurtdışında bi otelde kalıyormuş iş arkadaşlarımla yanlarına gitmişim neden burda kalıyorsunuz diyorum annem bizim bir tanıdık kiraladı odaları hediye diye diyor odalar geniş ferahtı arkadaşlarımla otelin arka kapısındn çıkıyorz ben kapıyı kapatıcakken bi mekanizma varmış farketmeden onu aktive ediyorm ayağımın altında yeraltına inen tünel gibi birşey açılıyor bi ayağım içine giriyor sendeleyip çıkarıyorm sonra kapı koluyla oynayıp mekanizmayı kapatıyorum Tünel kapağı kırmızı halı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailecek bir dinlenme dönemine girmişsiniz. Anne ve babanız bir süre rahat ve sakin yaşayacaklar ancak bu süreç sizin için farklı konuları gündeme getirecek. İşiniz varsa dikkatli olun. Bir görevin bitimi ya da işten ayrılma kararınız bazı olayları tetikleyebilir. Bilinmeyen bazı şeyler ortaya çıkarsa işinizi kaybetme riski altında kalabilirsiniz. Yeniden aynı konumu ve pozisyonu elde etmek size pahalıya patlayacaktır. Bu nedenle sakin kalmaya ve olayları yatıştırmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA