Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA CÜZDAN BAKMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selda Özkan
Yolda yürürken bir okul görüyorum. Okul kolejdi. Kolejin kapısında bilgisayarda yazılmış bir kağıt asılıydı. Bu kağıtta büyük harflerle gelinlik 4.600 tl fiyatını böyle hatırlıyorum. Başka bir fiyatta olabilir. yazıyordu. Dikkatimi bu yazı çekti ve okula girdim. Okulun içinde bir kutunun içinde satılık cüzdanlar vardı. Bu cüzdanlar bozuk para koyma cüzdanıydı. Renk renk ,ayıcıklı, kedili yani figürlü cüzdanlar vardı. Bu cüzdanlara baktım,ama alıp almadığını hatırlamıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir iş şansı var ama küçük kazançlar söz konusu olacağı için tercih etmeyebilirsiniz. Bir kolejde çalışan birinden evlenme teklifi alabilirsiniz. Ya da durumunuz uygunsa bir kolejden iş teklifi de alabilirsiniz. Ancak anlaşılan bunun için bir yatırım gerekecek. Belki bir söz, sözleşme, vs. bir şey söz konusu olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA