Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI'NA YAKLAŞMAK

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İdil Yavuz
Evlendiğdn beri görüşemedgm arkadaşımı görüyrm.bekarmis onunla evlenmk isteyn yaslica bi adam varmş bende ordaym.adam evlilik icin israrli.arkadasim emin değil.adam bana kagit 100 Tl veriyr.arkadaşımla birlikte ordan ayrılıyrz.adamda sarı ticari taksiyle gidiyr.yolda bir arkadaşımı görüyorm.arkadaşın iyiki o adamla evlenmeyi kabul etmemş çok duygusuzdr dio.sokaklardan geciyorum.tekbaşıma Cumhurbaşkanıni görüyorm bi pasajin içinde.kayısı incir vsleri satan bi dükkandayanınayaklaşıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cumhurbaşkanı'na yaklaşmak.. Eski arkadaşınızın bir tanıdığından bazı sözler almışsınız. Bu kişi ile arkadaşınız bir zamanlar ortak bir şeyler yapmış olabilirler, en azından ortak bir girişime adım atmaya karar vermiş ve sonradan vazgeçmişlerdir. Arkadaşınızın mesleğini bilmiyorum ama o adam bu girişimden vazgeçip bir avukatla birlikte hareket etmeye karar vermiş olabilir. Arkadaşınızın mesleği önemliydi aslında. Belki de rüyada sadece bir mesleği temsil ediyordur. Bu konu geçmişte olmuş ama yakında yeniden gündeme gelecek. Aynı konu için devlete başvuru yapabilirsiniz ya da devletten destek almaya çalışabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA