Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA CUMHURBAŞKANI'NA ÇİÇEK VERMEK

17.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Eşimin Rüyası
Eşim rüyasında yokuş yukarı çıkarken, Cumhurbaşkanı sağdan, Genelkurmay Başkanı da soldan geliyormuş ve döryol ağzında buluşmuşlar ki yukarıya doğru, Anıtkabir'e çıkmak için. Genelkurmay Başkanı'nın elinde sepet içinde çiçek varmış. Sepetin altı siyahmış. Eli kararınca, ismi Savaş olan emir subayına "Bu nereden çıktı, elim karardı." demiş. Daha sonra, eşimin gözü Cumhurbaşkanı'nın elindeki sepete ilişmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüya, ülke gündemi ile ilgili. Bir yandan askerin, diğer yandan devletin girişimi söz konusu. Eşiniz devletin yanında olacak. Ve hatta devletin iyiliği için çaba sarf edecek. Belki de yaşana darbe girişimine ilişkindir rüya. Darbecilere karşı, devleti savunmuş olabilir eşiniz. Bunun da mükafatını alıyor sanki. Ya da bundan sonra gelişecek olaylarda devletin tarafını tutmanın karşılığını alacaktır. Ben rüyanın ameliyat ile ilgili olduğunu sanmıyorum. Eşinize acil şifalar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA