Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇUKURDA OLMAK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hakankoc
Merhaba Kahin, Yorumlarınızı beğenerek takip ediyoruz. Yolun içine bir arabayı alacak enişlikte ve derinlikte çukur açılmış. İçindeyim. Bir atın ayak uçları toynakları kesilmiş, çukura atılmış. At yok, sadece ayak uçları. Çukurun dibinde toprağa gömülü biçimde çok az görünen insan boyutlarında, mermerden insan heykeli var. Heykelin çok iyi bir işçilikle yapıldığını düşünüyorum. Teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yol kader, çukur zorluktur. Belli ki yakın zamanda bir zorlukla karşı karşıya kalacaksınız. Bu zorluklar sizi elde etmek istediğiniz ancak sadece sıkıntısına katlandığınız bazı muratlarınızla yüzleştirecek. Ve ayrıca, soğuk ve ulaşılmaz insanlardan yardım istemek zorunda kalacaksınız. Ama rüyada şu var; kendinize güvenmiyorsunuz. Çıkmak için hamle yapmak yerine bulunduğunuz noktaya odaklanmışsınız. Belki de hayatın her noktasından zevk almayı başaran bir tabiatınız vardır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA