Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇORBA İÇMEK

31.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Emine Hanım
Rüyamda uzun zamandır görmediğim annemin yaşlı, erkek kuzeni habersiz benim evime geliyor ev hali tabiki beni biraz dağınık görūyor sonra karısıda yani,yengemde geliyor, masayı hazırlıyorum çorba koyuyorum yengem benim kaselerimden, içmiyor çorbayı kendi kasesinden, benim çorbamı içiyor bakıyorum bir bidon turşu getirmişler mutfağa getiriyorum annemin kuzeni, bir anda benim kuzenim oluyor çamaşır iplerinden mücadele ediyor düşmemek için ama 4.kattan aşağıya düşüyor eyvah kuzenim öldū diyorum ama, sonra kalkıyor ayağa poposunu falan silkeliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizin kuzeni ile iyi geçinmiyorsunuz ya da yakında onlardan alacağınız haberler üzüntülere sebep olabilir. Çorba, hastalığı temsil eder. İyileşme için girişimlerdir. Belki de bu aile ya da sizin kendi kuzeniniz bir hastalık nedeniyle tedavi olacak. Ve bunun için yardımcı olmanız gerekecek. Bu kişilerden biri sembol. Bir kuzenin ailesinde gelişecek olaylar ama hangi kuzen bilemem. İplerle mücadele ve sonunda kurtuluş hastalığın sonunda kurtulmayı temsil ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA