Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Merhabalar, annem beni rüyasında görmüş kırmızı güzel bir elbise giyiyormuşum çok güzelmişim kınam varmış sözde ve çok mutluymuşum ama annem beni görünce şaşırıp henüz çok erken niye şimdiden giydin elbiseni kirleteceksin çıkar deyince şimdi evlenicem kınam şimdi diyormuşum annem çok ağlamış, şimdi evlenme vs diye uyandığında bile ağlıyormuş. Şuan nişanlıyım ancak seneye evlenmeyi planlıyorum ve gerçekten kırmızı elbise giymeyi planlıyorum kınamda. Anlamı nedir sizce? Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Ağlamak ruhu yıkar ve karanlık enerjilerden arındırır. Bazen sıkıntılı süreçlerden ya da maruz kalınan negatif enerjilerden sonra ruh kendiniz hantallaşmış hisseder. Bu durum bedeni bie hasta edebilir. Bu nedenle, böyle zamanlarda bilinçlatının yazdığı bir senaryoyu rüyamızda görüp ağlarız ve rahatlarız. Rüyanın bir yorum yok, anneniz bu gün kendini daha iyi hissedecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA