Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÇOK AĞLAMAK

03.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tgbkck
Esimle ayrilmisiz.hemen ertesi gunu annem tarafindan bir akraba beni istemeye geliyor.yuzukle falan geliyorlar ben agliyorum gozumden yas aka aka cok fazla agliyorum.anneme istemedigimi aglaya agalaya anlatiyorum.annemde tamam kizim ozaman evlenmezsin diyor beni sakinlestiyor.bu ruyanin oncesinde de esimle birlikteyiz bir koy evi gibi bir yerde.bahçedeyiz.evin onunden esimin işyerindeki sefi geçiyor.gülümseyip el salliyoruz karsilikli.tesekkurler...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağlamak.. Çok ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Bu rüya sizin bilinçaltınızın bir ürünü. Aslında rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüz. Bazen, ruhumuz, negatif enerjiler yüklenir ve ağırlaşır, hantallaşır. Ağırlaşan enerji, bedeni hasta eder. Bilinçaltı, bedeni korumak için harekete geçer ve sizin ağlamanızı sağlayacak bir rüya sinyali gönderir. Siz ağlayınca ruhunuz arınır ve yıkanır. Ağlamak, ruhu temizleyen en kolay yöntemdir. Diğer rüyanız eşinizin işi ile ilgili güzel gelişmeleri haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA