Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUKLARI KORUMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seyda yasar
Rüyamda eski ortaokulumun içindeydim elinde silahla cocukları koruyordum bir ok kişi ile çatıştım hepsini öldürdüm düşmanların sonra okulun içinde sigara içiyorum sonra hoca giriyor içeri ben içmedim falan diyorum inanıyor gerçek hayatta sigara içen biri değilim çikolata falan yiyorum sonra en son bi geniş oda var içinde makatlar olan o odaya götürüyoruz çocukları biri gelir diye elime kahvaltı bıçağı alıyorum mermim bitmiş bıçağın ucuna bal bulaşmış ıslak mendille orayı silmek istiyorum ama ö
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Keşke işinizi yazsaydınız. Bu rüya çocuklukta bazı travmalar yaşamış birine ait gibi görünüyor. Korunmasız kalmış, kendinizi yalnız hissetmiş olabilirsiniz. Sigara içmek sizin için güçlü insan tiplemesi. Belki de siz küçükken çok kuvvetli gördüğünüz biri sigara içiyordu. Koruduğunuz içinizdeki çocukluk ya da geçmişteki tecrübesiz ruhunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA