Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUKLARI BIRAKMAK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen FLZ FLO
Evimin Antresindeyim. Ufak boylu bir adam 3 tane çocuğuna bakamıyormuş artık benim koridora bırakıp kaçıyor bu arada çantamıda kaptı. Çantamın içinde yeni ve eski kimliğim dahil para falan var. Yani hukuki evraklar . Ben adamın peşine düştüm . Adam Avm gibi bir yerde akrobat gibi yerden yukarda bir şeylerin üzerinden kaçmaya çalışıyor. Adamı durdurmak için ya ışıkları yaktım yada kapattım ki üzerinde durduğu makina dursun. Çantamı ekurtardım mı bilemiyorum ama durumu önledim. Rüya bitti . Syg
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ya da maddi gelirinizle ilgili bir emek harcamak zorunda bırakacaklar sizi. Ya da elde ettiğiniz parayı kullanmanızı gerektirecek bir duruma sokacaklar sizi. Başka bir yorumla sizi işinizden etmeye çalışabilirler. Ancak bu işin peşini bırakmayacaksınız. karşınızdaki dalavereci biri, çok dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA