Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUKLA UÇAĞA BİNMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güvercin
Merhaba,rüyda annem,ben uçakla yurt dışına gidicekmişiz,yolcular merdivenden çıktılar.En son ben çıkıyorum çok şık kırmızı halı döşenmiş ve çok da dik merdivendi.uçağın kapısı kapanmış çok az bir boşluk vardı ve uçak hareket etmeye başladı ben uğraştım kapıdan geçmeyi yanlız yapamadım içeriden bir el bana uzandı elimi tuttu ve beni içeri çekmeyi başardı.38B koltuk no.içerde kucağımda erkek çocuğu vardı onu sevip duruyordum.Bir bayanda Almanca bu çovukla ilgili bir şeyler söylüyordu.tşkrler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada çocukla uçağa binmek.. Bir şirket haberi vari bir kurum ya da benzer bir firma. Yurt dışı bağlantılı olabilir. Buradan, sizi çok sevindirecek haberler alacaksınız. Katılımda zorluklar olsa da siz bu kurumun içinde yer almayı başaracaksınız; size yardım edilecek. 38B, bununla ilgili bir ipucu ama olay gerçekleşmeden anlayamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA