Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUK HEYKELİNİN CANLANMASI

26.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Merhaba Kahin Hanım rüyamda kız kardeşimi görüyorum. Bana çok acım çok acım diyor. Bende diyorum ki bende çok acım diyorum. Biraz daha dayan köfte ile patates kızartıyorum diyorum. Fakat ne köfte nede patates kızarttığımı görüyorum. Diğer bir rüyamda Top kapı Sarayını geziyorum. Elimde kuru bir yaprak var... Sarayın içinde ki içi su dolu şadırvana atıyorum. Birden şadırvanın üzerinde ki küçük erkek heykeli canlanıyor. Farklı hareketler yapıyor ve uyanıyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. İyi g
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlk rüyanız, hem sizin hem kardeşinizin hayatında çok önemli eksikler olduğunun habercisi. Ancak siz dayanıklı, sabırlı birisiniz, kardeşinizi de avutmak size düşüyor. Hem de ortada bir umut yokken. Diğer rüyanız, geçmişi bir yana bırakırsanız gelecek için umut vaadeden gelişmeler yaşayacaksınız diyor size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA