Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN SUYA DÜŞMESİ

13.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Fatih
Rüyada bir limanda oğlum teyzesinin dikkatsizliği sonucu denize düşüyor ben hemen denize kurtarmak için atlıyorum denizin dibinde nereye gittiğini görüyorum ama ben oraya gidemiyorum kardeşim geliyor ona gösteriyorum oda gidemiyor çok iyi bir eski arkadaşım suyun dibine iniyor ve çocuğu bana getiriyor daha sonra kara çıkıyoruz ben teyzesini ve kayınvalidemi uzaklaştırıyorum oğluma suni tenefüs yapıyorum oğlum kusuyor ve hayata dönüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Oğlunuz küçük anladığım kadarı ile. Küçük erkek çocuklarının denize düşmesi bir beklentinin suya düşmesi, umutların yok olmasını ve hüsranı temsil eder. Ailenizden birilerinin etkileri ile elde edeceğiniz bir şansı yitirmek üzere olabilirsiniz. Neyse ki rüyanız size yardım edileceğini haber veriyor. kaybettiklerinizi yeniden kazanma şansınız doğacak. Bu kez şansı kaçırmayın, çabalayın, zararları faktörleri kendinizden uzaklaştırın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA