Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞUN KAYBOLMASI

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cann
Rüyamda 2 gun önceki rüyamda rüyamda erkek yeğenim bir kaybolup bir ortaya çıkıyordu. Sonra tekrar kaybolup tekrar ortaya çıkıyordu. Annesi her kaybolusunda telaslaniyordu. Bugünkü rüyamda da yine aynı erkek yigenime bağırıyorum. Sonra bağırmamdan korktuğu için gönlünü almaya çalışıyorum. Gönlünü almaya çalışırken uyandım. Aşırı geç rüya yorumluyorsunuz. Ya da yorumlamiyorsunuz. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aman çocuk konusunda çok dikkat edin. Eğer küçükse gözünüzün önünden ayırmayın. Bazen böyle rüyalar çocuklar konusunda uyarıcı oluyor. Rüyaları günlük olarak yorumluyorum. Hafta sonu dışında, en geç ertesi gün yayına alınıyor. Çok yoğunluk olduğunda, benzer rüyalar daha önce yorumlandığında, rüyaların anlamları olmadığında ya da çok özensiz yazıldığında bazen rüyaları elemeye alabiliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA