Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞU TEMİZLEMEK

27.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SuuneKvalta
Öncelikle ramazan ayınızın mübarek olmasını dilerim, selamlar. Bugün rüyamda domuz ahırında bir çocuk gördüm vücüdunun her yeri kirden simsiyah bir çocuk. Sonra onu oradan aldım ve bir güzel köyün bahçesinde yıkadım onu. O kirli çocuktan tertemiz beyaz saçlı çok güzel bir kız çocuğu çıktı. Sonra onunla büyük işler başardık. Biraz ütopik gibi gelebilir fakat böyle bir rüya idi. Değerli yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim. Selametle
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çirkin bir haberden ya da sonuçtan sizi uzun yıllar heyecanla yaşatacak ve mutlu edecek gelişmeler çıkartacaksınız. Hepsi sizin kendi başarınız olacak. Bu rüya içinizdeki çocuğu ortaya çıkartmanızla da ilgili olabilir. Onu karanlık köşelerden çıkartın, heyecanınızı, hevesinizi, mutluluğunuzu geri alın, yeniden yaşayın. O zaman çok büyük başarılar elde edeceksiniz. Belki de rüyanız bunu söylüyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA