Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÇOCUĞA PARA VERMEK

30.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meral
Rüyamda hiç sevmediğim husumetim olan bir kadının kızını gördüm okulunda ben çocuğu görmeye gidiyormuşum okula okulun içinden yürüyurum camdan dışarda ters yöne yürüyen annesini görüyorum kadının üstünde kırmızı bir kazak var beni görüp sinirleniyo söyleniyo ama gidiyo ben çocuğun yanına gidiyorum çocuk baştanaşağı sırılsıklam arkadaşları ıslatmış oyun oynuyolarmış bir araca biniyo arkadaşlarıyla servis gibi bende ona lazım olur al diye 10 tl kağıt para verip gidiyorum yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu kadın hayatın tersine davranışlar sergiliyor. Tutkularının esiri olmuş ve tutkuları ile sınanıyor adeta. Çocuğunun da yetişmesinde büyük yanlışlar yapıyor. O çocuk kendini yalnız ve çaresiz hissediyor. Ruhsal alanda çocuğun ruhuna yakınlaşmışsınız. Ve ona, hayat için bazı sözler vermişsiniz. Muhtemelen bu çocukla çok sonraki yıllarda yeniden karşılaşacaksınız ve ona yardım edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA